Jelenlegi hely

Sporteredmények

Lábtoll-labda: Országos Döntő: V. és VI. korcsoportos leány csapataink a 6. helyen végeztek. A csapatok tagjai: Balogh Borbála, Kiss Viktória, Soós Csenge, illetve Szomi Alexandra, Müller Petra, Prémecz Rebeka. Egyéniben Balogh Borbála 11., Müller Petra 14., Kiss Viktória 16., Prémecz Rebeka 18., Soós Csenge 20., Szomi Alexandra 16. Faragó Zsolt 20. lett.

Fair Play kupán a fiú labdarúgó csapatunk a 3., leány csapatunk a városi diákolimpia versenyen szintén 3. helyen végzett.

Atlétika mezei futás megyei döntőjén egyéniben Iványi Dávid 13., Dezső Patrik 20. lett, fiú csapatunk (Karosi Gergely, Bocskai Marcell, Faragó Zsolt, Klepács Milos) a 4., leány csapatunk (Kovács Rebeka, Kötő Luca, Herman Nikolett, Varga Nóra, Szőlősi Csenge) az első helyen végzett. A lányok az országos döntőbe jutottak, ahol a 18. helyen végeztek.

Április 10-én rendeztük a Szántó Zoltán Kosárlabda Emléktornát, ahol leány és fiú csapataink is megszerezték az első helyet. A csapatok tagjai: Kovács Rebeka, Kötő Luca, Zsámár Lili, Szőlősi Csenge, Scheiber Eszter, Sánta Sára, Bársony Virág, Marton Eszter, Korpics Réka, Karosi Gergely, Tóth Mátyás, Major Róbert, Nith Balázs, Katona Martin, Lovkó Gergő, Faragó Krisztián, Egervári Bence, Csom Péter, Ziegler Simon. A torna legjobb játékosának Kovács Rebekát és Karosi Gergelyt választották.