Üdvözöljük a Dr. Mező Ferenc Gimnázium honlapján!
Iskolánkban 2026. június 18-án, immár hagyományosan megrendezésre került az egészségügyi felsőoktatásban elérhető szakmák egy részének bemutatása. A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Zala Vármegyei Szervezetének közreműködésével, Egészségnap keretében, az egészségügy újabb területeit mutatták be felsőbb éves tanulóink számára meghívott vendégeink. A testi, lelki és szociális jóllétért, egészségért dolgozó szakemberek próbálták diákjainkat orientálni hivatásuk irányába.
Iskolánkban a beiratkozás 2026. június 25. 9:00-12:00, amelyre kötelező személyesen megjelenni!
2026. június 11–15. között iskolánk 30 tanulója vett részt egy felejthetetlen máltai kiránduláson. Utazásunk repülővel történt, és már az első naptól számos élménnyel gazdagodtunk. Az első napon Málta fővárosát, Vallettát fedeztük fel. A város történelmi épületei, hangulatos utcái és lenyűgöző panorámája maradandó élményt nyújtottak minden résztvevő számára.